Professorat

Miguel Rodriguez Berenguer
Professor de trombó
Professor de trompeta
mrodriguez@ajlagarriga.cat
Marcos Lopetegui Santos
Professor de guitarra
Professor llenguatge musical
mlopetegui@ajlagarriga.cat
Nuri Noguera Perathoner
Professora de flauta travessera
Professora de sensibilizació
Professora de llenguatge musical
nnoguera@ajlagarriga.cat
Ferran Saló Ramió
Professor de violí
Professor d’orquestra
fsalo@ajlagarriga.cat
Pau Gimeno Ortuño
Professor de percussió
Musicoterapeuta
pgimeno@ajlagarriga.cat
Tona Comas Sanmartí
Professora de piano
Professora llenguatge musical
Pianista acompanyant
tcomas@ajlagarriga.cat
Sergi Poch Huguet
Professor de piano
Pianista acompanyant
spoch@ajlagarriga.cat
Marta Estruch Brichs
Professora de flauta de bec
Professora de llenguatge musical
Professora de sensibilització
mestruch@ajlagarriga.cat
Isabel Mantecón Vallejo
Professora de conjunt coral
Professora de piano
Professora de llenguatge musical
imantecon@ajlagarriga.cat
Adela Poch Serra
Professora de cant
Professora de piano
Professora de llenguatge musical
apoch@ajlagarriga.cat
Núria Martinez Royo
Professora de guitarra
Professora de llenguatge musical
nmartinez@ajlagarriga.cat
Alfons Reverté Casas
Director d’orquestra
Professor de clarinet
areverte@ajlagarriga.cat
Oriol Garcia Molsosa
Professor de clarinet
ogarcia@ajlagarriga.cat
Sara Ruiz Guerrero
Professora de violí
Professora llenguatge musical
sruiz@ajlagarriga.cat
Angels Núñez Viso
Professora de piano
Professora llenguatge musical
Pianista acompanyant
anunez@ajlagarriga.ca

Ferran Anglí Folch
Professor d’oboè
Professor música de cambra
fangli@ajlagarriga.cat
Anna Capmany Serra Secretària administrativa acapmany@ajlagarriga.cat

Pere Garcia Rodriguez Conserge pegarcia@ajlagarriga.cat
Tais Costa Ruera
Secretària acadèmica del centre
Professora de violoncel
tcosta@ajlagarriga.cat
Jordi Bargalló Guinjoan
Director del centre
Professor de saxo
Professor llenguatge musical
jbargallo@ajalagarriga.cat
Cecília Reguero Tassart
Cap d’Estudis del Centre
Professora de flauta travessera
Professora llenguatge musical
creguero@ajlagarriga.cat