Equip docent

Ferran Anglí Folch
Professor d’oboè
fangli@ajlagarriga.cat

Oriol Garcia Molsosa
Professor de clarinet
ogarcia@ajlagarriga.cat

Miguel Rodriguez Beerenguer
Professor de Trombó
Professor de trompeta
mrodriguez@ajlagarriga.cat

Jordi Bargalló Guinjoan
Professor de Ll. Musical N. Mitjà
Professor de saxo
jbargallo@ajlagarriga.cat

Alfons Reverté Casas
Professor de clarinet
Director Orquestres
areverte@ajlagarriga.cat
Nuri Noguera Perathoner
Nuri Noguera Perathoner
Professor de Ll. Musical N.Elemental
Professora de flauta travessera
mnnoguera@ajlagarriga.cat
Marta Estruch Brichs
Professora de Ll. Musical N.Elemental
Professora de flauta de bec
mestruch@ajlagarriga.cat
Adela Poch Serra
Professora de Ll. Musical N.Elemental
Professora de cant
apoch@ajlagarriga.cat
Isabel Mantecon Vallejo
Professora de Ll. Musical N.Elemental
Professora de cant coral
imantecon@ajlagarriga.cat
Daïna Mateu López-Grado
Professoa de flauta travessera
dmateu@ajlagarriga.cat

Ferran Saló Ramió
Professor de violí
Professor de viola
fsalo@ajlagarriga.cat
Sergi Poch Huguet
Professor de piano
spoch@ajlagarriga.cat

Tona Comas Sanmartí
Professora de Ll. Musical N.Elemental
Professor de piano
tcomas@ajlagarriga.cat
Angels Núñez Viso
Professora de Ll. Musical N. Mitjà
Professora de piano
anunez@ajlagarriga.cat

Núria Martínez Royo
Professora de Ll. Musical N.Elemental
Professora de guitarra
nmartinez@ajlagarriga.cat
Irene Argüello Rodriguez
Professora Ll. Musical N. Elemental
Professora de violí

iarguello@ajlagarriga.cat

Pau Gimeno Ortuño
Professor de bateria i percussió
pgimeno@ajlagarriga.cat
Angel López Castaño
Professor de guitarra
alopez@ajlagarriga.cat
Pere Garcia Rodríguez
Conserge
pegarcia@ajlagarriga.cat
Queralt Crespo Esquerra
Secretària administrativa
emm@ajlagarriga.cat

Tais Costa Ruera
Cap d’Estudis
Professora de violoncel
tcosta@ajlagarriga.cat

Cecília Reguero Tassart
Directora
Professora de flauta travessera
creguero@ajlagarriga.cat
Sara Ruiz Guerrero
Secretària acadèmica
Professora de Ll. Musical N. Elemental
Professora de violí
sruiz@ajlagarriga.cat